سرخط خبرها
خانه / علم و فناوری / ورود گوگل به وادی معرفی شناسنامه آهنگ ها – پی جی آی فروم

ورود گوگل به وادی معرفی شناسنامه آهنگ ها – پی جی آی فروم

وب سایت فارنت – سلمان صحافی: پیکسل ۲ و پیکسل ۲ XL به‌صورت پیش‌فرض این قابلیت را دارند که به موسیقی پخش‌شده در اطراف گوش کرده و مشخصات آن را روی نمایشگر نشان دهند
برای دیدن تصویر در سایز بزرگ تر بر روی آن کلیک کنید.

 دستیار گوگل حالا می‌تواند آهنگ در حال پخش را شناسایی کند

گوشی‌های پیکسل ۲ و پیکسل ۲ XL به‌صورت پیش‌فرض این قابلیت را دارند که به موسیقی پخش‌شده در اطراف گوش کرده و مشخصات آن را روی نمایشگر نشان دهند اما این شناسایی آهنگ‌ها تنها در صورتی امکان‌پذیر است که حداقل یک دقیقه موسیقی در حال پخش باشد و تنها آهنگ‌های شناخته‌شده را شناسایی می‌کند. درحالی‌که فکر می‌کردیم این قابلیت تنها بر روی پیکسل است، آپدیت عرضه‌شده امروز، این قابلیت را برای تمام گوشی‌هایی که دستیار گوگل دارند به همراه آورد.

پس‌ از این‌که دستیار گوگل را فرامی‌خوانید، با پرسیدن سؤال «این چه آهنگیه؟ (what song is this?)» یا «چه آهنگی داره پخش میشه؟(what song is playing?)» گوگل کارتی را شما نشان می‌دهد که مشخصات کامل موسیقی ازجمله نام آن و نام هنرمند آن به همراه قسمت‌هایی از ترانه و لینک آن در یوتیوب، گوگل پلی موزیک و اسپاتیفای نمایش داده می‌شود.

وب سایت فارنت – سلمان صحافی: پیکسل ۲ و پیکسل ۲ XL به‌صورت پیش‌فرض این قابلیت را دارند که به موسیقی پخش‌شده در اطراف گوش کرده و مشخصات آن را روی نمایشگر نشان دهند. حالا قابلیت مشابهی به دستیار صوتی گوگل نیز اضافه شده است.

 دستیار گوگل حالا می‌تواند آهنگ در حال پخش را شناسایی کند

در آپدیتی که دیروز برای دستیار گوگل عرضه شد، ازاین‌پس می‌تواند آهنگ پخش‌شده در نزدیکی شمارا شناسایی کرده و با جزئیات به شما معرفی کند.

درباره ی back120

همچنین ببینید

ساعتی که با یک ضربه تنظیم می‌شود + بیشترین و کمترین افزایش دستمزد‌ها در جهان – پی جی آی فروم

خبرگزاری مهر: یکی از مشکلات ساعت های مکانیکی ضرورت بازتنظیم آنها بعد از مدتی استفاده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *