سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / هلندی‌ها، تسلا را هک کردند – پی جی آی فروم

هلندی‌ها، تسلا را هک کردند – پی جی آی فروم

همشهری آنلاین: شرکت تامین کننده گاز هولتاسن هلند خودروی برقی تسلا اس را به شکلی هک کرده که این خودرو بتواند به جای برق، از هیدروژن به عنوان منبع انرژی استفاده کند
اما در نهایت این شرکت موفق شد تسلا اس را به خودرویی با دو منبع سوختی تبدیل کند،‌باتری اصلی که توسط شرکت تسلا روی خودرو قرار گرفته و مخزن هیدروژنی که هلندی‌ها درون خودرو تعبیه کرده‌اند.

این شرکت اولین مورد در جهان است که توانسته تسلا اس را به خودرویی هیدروژنی تبدیل کند و حتی نامی دیگر برای این ابداع خود انتخاب کرده‌است: پروژه هسلا.

از آنجایی که شرکت تسلا هیچ مشارکتی در این پروژه نداشته‌است، تسلا اس مورد استفاده در آن به صورت دست دوم خریداری شده‌است. مکس هولتاسن مهندس این شرکت که مسئولیت پروژه را به عهده داشت می‌گوید تبدیل تسلا اس به یک خودروی هیدروژنی به هیچ‌وجه ساده نبود زیرا این خودر به یک مارپیچ بزرگ شباهت دارد.

اکنون شرکت هلندی هولتاسن با ایجاد تغییراتی در خودروی تسلا اس مدل ۷۵D توانسته مسافت قابل پیمایش این خودرو را به هزار کیلومتر برساند. درواقع با این تغییرات تسلا اس به یک خودروی هیبریدی برقی هیدروژنی تبدیل شده‌است که پس از پایان نیروی برق،‌موتور از منبع هیدروژن به عنوان سوخت استفاده می‌کند.

همشهری آنلاین: شرکت تامین کننده گاز هولتاسن هلند خودروی برقی تسلا اس را به شکلی هک کرده که این خودرو بتواند به جای برق، از هیدروژن به عنوان منبع انرژی استفاده کند.

 هلندی‌ها، تسلا را هک کردند

خودروی هک شده تسلا اس می‌تواند هزار کیلومتر مسافت را طی کند،‌یعنی دو برابر مسیری که ارزان‌ترین مدل تسلا اس برقی می‌تواند بپیماید.
خودروی برقی تسلا اس یکی از مشهورترین خودروهای برقی در بازار جهانی است. ارزان‌ترین مدل آن، ۷۵D می‌تواند با یکبار شارژ ۴۱۶ کیلومتر را طی کند، اما میزان مسافت قابل پیمایش در مدل‌های ۱۰۰D و P100D به ۵۳۹ و ۵۰۶ کیلومتر رسیده‌است.

درباره ی back120

همچنین ببینید

بهترین خبر برای زیدان در آستانه دیدار با PSG + نفت تهران و پیکان، امتیازات را تقسیم کردند – پی جی آی فروم

ورزش سه: بسیاری معتقدند یکی از دلایل افت عجیب کهکشانی ها نسبت به فصل قبل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *