سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / نفت ۶۴ دلاری شد + سپاهان در خانه هم از پسِ نفت تهران برنیامد – پی جی آی فروم

نفت ۶۴ دلاری شد + سپاهان در خانه هم از پسِ نفت تهران برنیامد – پی جی آی فروم

خبرگزاری فارس: با تقویت نگرانی ها در مورد افزایش شدید در عرضه جهانی به علت افزایش تولید نفت آمریکا، قیمت نفت برای ششمین هفته متوالی امروز کاهش یافت و در مسیر ثبت بیشترین کاهش هفتگی در ۱۰ ماه گذشته قرار گرفت
هر دو نوع نفت بیش از ۹ درصد از ارزش خود را نسبت به بالاترین قیمت که در اواخر ژانویه ثبت شد، از دست داده اند. نفت برنت در آستانه ثبت نزدیک به ۶ درصد کاهش است که بزرگ ترین میزان از ماه آوریل گذشته به شمار می رود. نفت خام امریکا نیز بیش از ۷ درصد کاهش را ثبت خواهد کرد که شدیدترین از ماه مارس به شمار می رود.

هر بشکه نفت خام آمریکا نیز با ۶۶ سنت کاهش ۶۰٫۴۹ دلار معامله شد. این نوع نفت نیز روز گذشته یک درصد از ارزش خود را از دست به کمترین قیمت از ۲ ژانویه رسید.

ایران نیز اعلام کرده است تا ۴ سال آینده تولید نفت خود را روزانه ۷۰۰ هزار بشکه افزایش خواهد داد.

خبرگزاری فارس: با تقویت نگرانی ها در مورد افزایش شدید در عرضه جهانی به علت افزایش تولید نفت آمریکا، قیمت نفت برای ششمین هفته متوالی امروز کاهش یافت و در مسیر ثبت بیشترین کاهش هفتگی در ۱۰ ماه گذشته قرار گرفت.

بر اساس اعلام اداره اطلاعات انرژی آمریکا، تولید نفت داخلی نفت آمریکا در هفته های اخیر به رکورد ۱۰٫۲۵ میلیون بشکه در روز رسیده است.

هر بشکه نفت برنت با ۵۰ سنت کاهش ۶۴٫۳۱ دلار فروخته شد. نفت برنت روز پنج شنبه ۱٫۱ درصد از ارزش خود را از دست داد و به کمترین قیمت از ۲۰ دسامبر ۲۰۱۷ سقوط کرد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: در آخرین دیدار از هفته بیست‌وسوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور تیم‌های سپاهان اصفهان و نفت تهران از ساعت ۱۶ امروز (جمعه) در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند
تیم فوتبال سپاهان اصفهان در اولین تجربه سرمربیگری منصور ابراهیم‌زاده در ورزشگاه نقش جهان، پس از چهار شکست متوالی با تساوی مقابل نفت تهران ۲۱ امتیازی شد. با این نتیجه این تیم همچنان در رده سیزدهم جدول باقی ماند و خطر سقوط آنها را تهدید می‌کند. شاگردان افاضلی هم که چند هفته است نتایج خوبی کسب کرده‌اند با تک امتیاز این مسابقه ۲۴ امتیازی شدند و جایگاه خود را در رده دوازدهم جدول تثبیت کردند.

قضاوت این دیدار رضا کرمانشاهی بر عهده داشت. او در این مسابقه به علی کریمی و سیاوش یزدانی از تیم سپاهان و سامان آقا زمانی و عیسی آل‌کثیر از تیم نفت تهران کارت زرد نشان داد.

خبرگزاری تسنیم: در آخرین دیدار از هفته بیست‌وسوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور تیم‌های سپاهان اصفهان و نفت تهران از ساعت ۱۶ امروز (جمعه) در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

درباره ی back120

همچنین ببینید

علیرضا حیدری؛ پهلوانی روی پرده – پی جی آی فروم

هفته نامه همشهری شش و هفت – علی اصغر کشانی، علیرضا تقوی: علیرضا حیدری کشتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *