سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / نجفی: شهرداری تحت تاثیر بی‌انصافی قرار نمی‌گیرد – پی جی آی فروم

نجفی: شهرداری تحت تاثیر بی‌انصافی قرار نمی‌گیرد – پی جی آی فروم

خبرگزاری ایسنا: شهردار تهران اعلام کرد که همکاران ما در شهرداری تحت تاثیر القائات و بی انصافی‌ها  قرار نمی‌گیرند و کماکان به خدمت بی منت ادامه می دهند و بر این نوع خدمت اصرار می‌کنند
نجفی با بیان اینکه یکی از آموزه‌های امام یعنی خدمت بدون منت، ارتباط بیشتری با ماموریت‌ها و وظایف شهرداری دارد، گفت: امروز هم شهرداری و کارکنان خدوم آن افتخار دارند برای تحقق این آرزو یعنی خدمت بدون منت، تمام تلاش و سعی خود را انجام دهند.

شهردار تهران اضافه کرد:برخی با بی‌انصافی خدمات را نادیده می‌گیرند و برخی نیز در دامن زدن به مطالباتی که خودشان هم می‌دانند قابل برآورده شدن نیست صحبت می‌کنند، اما همکاران ما در شهرداری تحت تاثیر برخی القائات قرار نمی‌گیرند و کماکان به خدمت بی منت ادامه می دهند و بر این نوع خدمت اصرار می‌کنند.

خبرگزاری ایسنا: شهردار تهران اعلام کرد که همکاران ما در شهرداری تحت تاثیر القائات و بی انصافی‌ها  قرار نمی‌گیرند و کماکان به خدمت بی منت ادامه می دهند و بر این نوع خدمت اصرار می‌کنند.
محمد علی نجفی صبح امروز  در حاشیه حضور در حرم امام خمینی (ره) و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل،  در جمع خبرنگاران گفت: چهلمین فجر انقلاب اسلامی را تبریک می‌گویم، فجر انقلاب اسلامی پیش از هر چیزی نام و یاد بزرگ مرد تاریخ انقلاب را به یاد می آورد.

 وی با بیان اینکه شخصیت معمار و بنیانگذار انقلاب، یاد و نامش همواره در دل مردم جاودانه خواهد بود گفت:‌ امام خمینی شخصیتی داشت که با روش و منش خود نه تنها ساختار سیاسی کشور را متحول کرد، بلکه فرهنگ، عدالتخواهی، استقلال طلبی، مبارزه با فساد را در جامعه نهادینه کرد و صدها سجایای اخلاقی را در ذهن و روح مردم به یادگار گذاشت.

وی با بیان اینکه امید است همه ما این توفیق را داشته باشیم که با رهنمودهای رهبری ماموریت ‌های خود را به نحو احسن انجام دهیم، تاکید کرد:  کارکنان شهرداری در هر مکان و موقعیتی، محل کار خود را به عنوان محراب مقدس خدمت می‌شمارند و عبادت خویش را جز خدمت به خلق خدا نمی دانند.

درباره ی back120

همچنین ببینید

توجیه شبهات اقتصادی قالیباف در شهرداری – پی جی آی فروم

روزنامه قانون نوشت: میراث قالیباف از مدیریت ۱۲ ساله اش در اداره تهران، به نظر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *