سرخط خبرها
خانه / اخبار ورزشی / مسئولیت سنگین باوفا و شاگردانش – پی جی آی فروم

مسئولیت سنگین باوفا و شاگردانش – پی جی آی فروم

خبرگزاری مهر: رحیم علی آبادی با اظهار امیدواری به درخشش فرنگی کاران تیم امید در رقابتهای جهانی گفت: من به تمامی این جوانان باانگیزه و آینده دار، امیدوار هستم و معتقدم این بچه ها می توانند همچون رده های دیگر کشتی فرنگی در این میدان بین المللی و مهم بدرخشند
وی در پایان با اشاره به تلاش و برنامه ریزی شبانه روزی کادر فنی تیم امید برای کسب موفقیت در رقابتهای جهانی گفت: حمید باوفا و همکارانش در کادر فنی تیم امید به خوبی می دانند که نباید زمان را از دست دهند و بر این اساس با تمام وجود در روزهای باقی مانده تا اعزام شاگردان مشغول کار هستند. کادر فنی تیم امید به خوبی می داند که مسئولیت سنگینی برعهده دارد و باید به سهم خود برای کشتی فرنگی ایران افتخارآفرینی کند.

دارنده مدال نقره المپیک ۱۹۷۲مونیخ با اشاره به نمره قبولی جوانان باانگیزه کشتی فرنگی گفت: بعد از بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو و تغییر نسل کشتی فرنگی ایران، بسیاری از اهالی کشتی معتقد بودند نسل جدید برای شکوفایی و درخشش، نیاز به زمان زیادی دارد، اما همه دیدند که همین جوانان توانستند در میادین مختلف آسیایی و جهانی بدرخشند و پاسخ اعتماد کادر فنی را بدهند.

خبرگزاری مهر: رحیم علی آبادی با اظهار امیدواری به درخشش فرنگی کاران تیم امید در رقابتهای جهانی گفت: من به تمامی این جوانان باانگیزه و آینده دار، امیدوار هستم و معتقدم این بچه ها می توانند همچون رده های دیگر کشتی فرنگی در این میدان بین المللی و مهم بدرخشند.
رقابت های جهانی کشتی آزاد و فرنگی رده سنی امید(زیر ۲۳ سال) در روزهای ۳۰ آبان و اول آذرماه در شهر «بیدگوشچ» کشور لهستان برگزار خواهد شد.

آخرین اردوی تیم کشتی فرنگی امید از روز ۱۶ آبان آغاز و تا روز ۲۷ آبان ماه پیگیری می شود.

علی آبادی افزود: ورزش قهرمانی، فراز و نشیب های فراوانی دارد و هر اوج و موفقیتی، روزی به فرود و خداحافظی خواهد رسید. در نتیجه باید قبول کرد که همیشه باید نسل جوان وجدیدی در راه باشد تا بتواند جانشین بزرگان و قهرمانان قدیمی تر شود. خوشبختانه این تغییر نسل هم در کشتی فرنگی با موفقیت و اتفاقات مثبت مواجعه شد که امیدوارم این روند همچنان در رقابتهای جهانی رده امید هم تداوم یابد.

وی تصریح کرد: البته همین موضوع و حفظ نوار موفقیت های کشتی فرنگی در میادین جهانی و آسیایی می تواند باعث سنگین تر شدن مسئولیت فرنگ کاران امید شود و کمی برای آنان ایجاد استرس و فشار روحی کند.

درباره ی back120

همچنین ببینید

بدشانسی عجیب گلر آرسنال برای ثبت رکورد + اطلاعیه وزارت اطلاعات درباره راهپیمایی ۲۲ بهمن – پی جی آی فروم

ورزش سه: پتر چک در دوران درخشان حضور در چلسی و آرسنال، تا امروز موفق …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *