سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / ماهور الوند: دنبال تجربیات تازه‌ای در سینما هستم – پی جی آی فروم

ماهور الوند: دنبال تجربیات تازه‌ای در سینما هستم – پی جی آی فروم

سینما سینما: ماهور الوند بازیگر سینما گفت: «احساس بلوغ می‌کنم به این دلیل که اکنون نسبت به کار دوم و اولم فاصله گرفته‌ام
بازیگر فیلم «چهارراه استانبول» گفت: «از زمان پیش‌تولید فیلم به گروه اضافه شدم. فکر کنم از انتخاب‌های اول آقای کیایی بودم. به هر حال هر بازیگر مایل است که از اعضای مهم سینما باشد. من هم دوست دارم جایگاه مطلوبی به عنوان یک زن در سینمای ایران داشته باشم. البته من امیدوارم که این اتفاق بیفتد. اما نمی‌توانم بگویم که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. اکنون سر کار خاصی نیستم.»

ماهور الوند از بازیگران جوان سینماست که به واسطه پدر کارگردانش سیروس الوند از سال‌ها قبل در فضای سینما قرار داشت. او در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با فیلم «چهارراه استانبول» حضور دارد. او این فیلم را تجربه مهمی در کارنامه کاری خود می‌داند.

ماهور الوند بازیگر فیلم «چهارراه استانبول» درباره بازی در این فیلم گفت: «نمی‌توانم درباره این تجربه با کلمات توضیح دهم. اما بهترین تجربه من در این سال‌ها بود. خوشحال هستم که با گروهی حرفه‌ای کار کردم. تمام اجزای این پروژه افرادی بودند که در کارشان حرفه‌ای‌اند. به هر حال کار با مصطفی کیایی ویژگی‌های خاص خودش را داشت. قبل از این فکر می‌کردم که کار با چند کارگردان بزرگ ایران می‌تواند برای من اهمیت زیادی داشته باشد. اما اکنون معتقدم تا جایی که امکان دارد باید کار کنم و تجربه‌های بیشتر کسب کنم. تجربه «چهارراه استانبول» برایم مهم بود زیرا تاثیرات فوق‌العاده‌ای در من گذاشت.»

سینما سینما: ماهور الوند بازیگر سینما گفت: «احساس بلوغ می‌کنم به این دلیل که اکنون نسبت به کار دوم و اولم فاصله گرفته‌ام. مایلم بیشتر کار کنم.»

ماهور الوند: دنبال تجربیات تازه‌ای در سینما هستم 

او ادامه داد: «احساس بلوغ می‌کنم به این دلیل که اکنون نسبت به کار دوم و اولم فاصله گرفته‌ام. مایلم بیشتر کار کنم. خوشحالم که یکی از نقش‌های محوری این فیلم را ایفا کردم. «چهارراه استانبول» فیلم سختی بود، اما با مطالعه فیلمنامه و صحبت با آقای کیایی روز به روز به نقش نزدیک‌تر شدم. مصطفی کیایی در حین کار چیزی را که می‌خواهد توضیح می‌دهد تا بازیگر بداند که در چه شرایطی چه کاری باید انجام دهد.»

درباره ی back120

همچنین ببینید

علیرضا حیدری؛ پهلوانی روی پرده – پی جی آی فروم

هفته نامه همشهری شش و هفت – علی اصغر کشانی، علیرضا تقوی: علیرضا حیدری کشتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *