سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / قهرمانی تیم دانشگاه آزاد در لیگ تکواندو – پی جی آی فروم

قهرمانی تیم دانشگاه آزاد در لیگ تکواندو – پی جی آی فروم

ایسنا: نخستین دوره‌ لیگ تکواندوی ایران به روش جام جهانی، با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد به پایان رسید. رقابت‌های مرحله نیمه‌نهایی و فینال این دوره از مسابقه‌های لیگ تکواندو، از ساعت ۱۸:۰۰ امروز(دوشنبه، ۱۵ آبان) به میزبانی فدراسیون تکواندوی ایران آغاز شد و ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسید
با نتایج به دست آمده در مرحله نیمه‌نهایی، دو تیم شهرداری ورامین و پاس قوامین با شکست برابر حریفان خود به مرحله رده‌بندی راه یافتند تا برای کسب جایگاه سومی در مقابل هم مسابقه دهند. در پایان این دیدار تیم پاس قوامین با حساب ۶۵ بر ۵۳ حریف خود را از پیش رو برداشت و در جایگاه سوم این رقابت‌ها قرار گرفت.

۱) دانشگاه آزاد

اما در آخرین بازی این دوره از رقابت‌ها و در مرحله‌ی فینال دو تیم کلینیک بهبد کرج و دانشگاه آزاد اسلامی به مصاف هم رفتند که دانشگاه آزاد با نتیجه ۵۳ بر ۲۹ حریف خود را شکست داد. بدین ترتیب شاگردان سید نعمت‌الله خلیفه عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌های لیگ تکواندو را به خود اختصاص دادند و تیم کلینیک بهبد کرج به عنوان تیم دوم(نایب قهرمان) معرفی شد.

جدول رده‌بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

۴) شهرداری ورامین

۳) پاس قوامین

در مرحله‌ نیمه‌نهایی تیم کلینیک بهبد کرج با نتیجه ۵۹ بر ۳۲ تیم شهرداری ورامین را از پیش رو برداشت و راهی فینال شد. همچنین در بازی دوم این مرحله تیم دانشگاه آزاد اسلامی با نتیجه ۳۵ بر ۲۶ تیم پاس قوامین را شکست داد تا به عنوان تیم دوم راهی مرحله فینال این رقابت‌ها شود.

رقابت‌های امروز لیگ تکواندو (مرحله‌ی نیمه‌نهایی و نهایی) بین چهار تیم شهرداری ورامین، کلینیک بهبد کرج، پاس قوامین و دانشگاه آزاد اسلامی پیگیری شد.

طبق تصمیم فدراسیون تکواندو قرار است، تیم نخست این رقابت‌ها به عنوان نماینده‌ ایران در بیست و یکمین دوره‌ رقابت‌های جام جهانی حاضر شود. با این نتیجه تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب عنوان قهرمانی برای شرکت در این رقابت‌ها راهی ساحل‌عاج می‌شود.

ایسنا: نخستین دوره‌ لیگ تکواندوی ایران به روش جام جهانی، با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد به پایان رسید. رقابت‌های مرحله نیمه‌نهایی و فینال این دوره از مسابقه‌های لیگ تکواندو، از ساعت ۱۸:۰۰ امروز(دوشنبه، ۱۵ آبان) به میزبانی فدراسیون تکواندوی ایران آغاز شد و ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسید.

۲) کلینیک بهبد کرج

درباره ی back120

همچنین ببینید

سرباز فداکاری که جان ۵ نفر را در نوروز نجات داد – پی جی آی فروم

گفت و گوی روزنامه  «شهروند» با سرباز فداکاری که جان ٥ نفر از مسافران نوروزی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *