سرخط خبرها
خانه / اخبار ورزشی / طولانی‌ترین انتظار امید برای گل + پوچتینو: روزی انگلیس، بهشت فوتبال بود – پی جی آی فروم

طولانی‌ترین انتظار امید برای گل + پوچتینو: روزی انگلیس، بهشت فوتبال بود – پی جی آی فروم

 وب‌سایت نود: مثل این که خرید بویان، هافبک دفاعی جدید استقلالی‌ها شوک خوبی برای امید ابراهیمی بود و بالاخره طلسم گل‌زدن او را شکست
 وب‌سایت نود: مثل این که خرید بویان، هافبک دفاعی جدید استقلالی‌ها شوک خوبی برای امید ابراهیمی بود و بالاخره طلسم گل‌زدن او را شکست. امید ابراهیمی طولانی‌ترین انتظار فصل را برای رسیدن به اولین گلش پشت سر گذاشت. این که یک هافبک دفاعی ۲۲ هفته گل نزند چندان اتفاق عجیبی نیست اما اگر آن هافبک امید ابراهیمی باشد آن‌وقت این اتفاق خیلی عجیب می‌شود. امید ابراهیمی یکی از گل‌زن‌ترین هافبک‌های لیگ است و با گلی که دیروز به ثمررساند گلزن‌ترین هافبک استقلال شد.

امید ابراهیمی فقط در اولین فصل حضورش در لیگ برتر با پیراهن سپاهان هیچ گلی به ثمرنرساند. او بعد از آن در هر فصل یکی از گلزن‌ترین بازیکنان تیمش بود و روند گلزنی‌اش را در همان هفته‌های ابتدایی آغاز می‌کرد. او در فصل دوم حضورش در سپاهان در لیگ دوازدهم در هفته چهارم مقابل شهرداری تبریز اولین گلش را به ثمر رساند. در لیگ سیزدهم در هفته یازدهم و در دربی اصفهان پایش به گل باز شد. در لیگ چهاردهم در استقلال در هفته چهارم مقابل سایپا گل زد. در لیگ پانزدهم در همان هفته دوم روند خوبش را شروع کرد. فصل گذشته هم اولین گل او در هفته هفتم مقابل ذوب‌آهن بود یعنی همان زمان که بحران های منصوریان هم تمام شد و این تیم روند خوبش را شروع کرد.

بیست و دو هفته و صفر گل آماری است که برای امید ابراهیمی غریبه بود. البته هافبک آبی‌ها در این فصل علاوه بر گل‌زنی در گلسازی هم ناموفق بود. همچنین با حضور جپاروف و شجاعیان، تعداد ضربات ایستگاهی او در طول یک بازی کمتر شده است و شاید همین مساله دلیلی بر افت آماری اوست.

——————-

ورزش سه: مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی جوان تاتنهام معتقد است فرهنگ فوتبال در انگلیس تغییر یافته است.

 پوچتینو معتقد است نسل سرمربیانی مانند ونگر که همه کاره باشگاه بودند رو به پایان است و مالکان جزیره نیز مانند بقیه نقاط اروپا شده اند
 

ورزش سه: مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی جوان تاتنهام معتقد است فرهنگ فوتبال در انگلیس تغییر یافته است.

پوچتینو گفت: “مانند ونگر بودن آسان نیست و شاید ما آخرین نسل از مربیانی هستیم که می توانیم با قدرت بر همه ارکان باشگاه مدیریت کنیم، زیرا مالکان تیم ها این روزها متفاوت عمل می کنند.

 پوچتینو معتقد است نسل سرمربیانی مانند ونگر که همه کاره باشگاه بودند رو به پایان است و مالکان جزیره نیز مانند بقیه نقاط اروپا شده اند.

پوچتینو: روزی انگلیس بهشت فوتبال بود

قبل از این، انگلیس بهشت​ فوتبال بود؛ احترام به پروژه ها، برای مردم، احترام به مدیران، و حتی وقتی که من ۵ سال پیش به ساوتهمپتون پیوستم هنوز هم اینگونه بود؛ اما حالا فرهنگ آمریکای لاتین بر فوتبال جزیره حاکم شده و آنچه در اینجا رخ می دهد بیشتر شبیه دیگر نقاط فوتبال در اروپا شده است.

انتقال از وایت هارت لین به ومبلی در ابتدا دشوار بود، زیرا شما تصور کنید در خانه ای متولد شده و ۲۰ سال زندگی کرده اید؛ اما مجبور به نقل مکان هستید پس شما نیاز به زمان برای تطبیق یافتن با خانه جدید خود خواهید داشت.”

درباره ی back120

همچنین ببینید

پورموسوی: مقابل پیکان ترسو بودیم – پی جی آی فروم

خبرگزاری تسنیم: اکبر پورموسوی پس از شکست ۲ بر یک فولاد خوزستان مقابل پیکان در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *