سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / شجاعیان به گسترش فولاد بر می‌گردد؟ – پی جی آی فروم

شجاعیان به گسترش فولاد بر می‌گردد؟ – پی جی آی فروم

خبرگزاری فارس: هوشنگ نصیرزاده  در خصوص  برگشت خوردن چک باشگاه استقلال  که برای باشگاه گسترش فولاد در ازای انتقال شجاعیان صادر شده بود اظهار داشت:از سررسید اولین چک باشگاه استقلال برای داریوش شجاعیان در تاریخ ۳۰ مهر ۹۶ ما به بانک کوثر مراجعه کردیم که به ما اعلام کردند صادر کننده چک آقای شیرازی موجودی ندارد و او قبل از اینکه چک شما به بانک برسد حسابش را خالی کرده است

نصیرزاده ادامه داد:من امیدوار هستم طی این هفته یا هفته آتی موضوع را حل کند در غیر این صورت هم شیرازی باید در دادگاه بیرونی پاسخگوی گسترش فولاد باشد و همینطور باشگاه استقلال در کمیته انضباطی زیرا ما و باشگاه استقلال و شخص شجاعیان تفاهمنامه امضا کردیم.

خبرگزاری فارس: هوشنگ نصیرزاده  در خصوص  برگشت خوردن چک باشگاه استقلال  که برای باشگاه گسترش فولاد در ازای انتقال شجاعیان صادر شده بود اظهار داشت:از سررسید اولین چک باشگاه استقلال برای داریوش شجاعیان در تاریخ ۳۰ مهر ۹۶ ما به بانک کوثر مراجعه کردیم که به ما اعلام کردند صادر کننده چک آقای شیرازی موجودی ندارد و او قبل از اینکه چک شما به بانک برسد حسابش را خالی کرده است.

مدیر عامل استقلال در پایان تاکید کرد:اگر شرایط اینگونه باشد و مطالبات ما پرداخت نشود ما می توانیم نیم فصل شجاعیان را به گسترش فولاد برگردانیم چون طبق تفاهم نامه سه جانبه این موضوع در قرارداد گنجانده شده است. البته من مطمئن هستم با توجه به ارداه ای که در مدیران استقلال هست این موضوع را حل و فصل می کنند.

مدیرعامل گسترش فولاد در ادامه گفت و گو تاکید کرد:نکته این است که چکی که به ما داده اند نوعی حواله است و همه چیز آن از نظر سایز و شکل درست شبیه چک می ماند.در واقع تبعات پیگرد قانونی برای صادر کننده ندارد ولی این حق را برای دارنده چک قائل شده که شما توقیف اموال هم بگیرید!

وی افزود:ما درخواست کردیم چک مربوطه را برگشت بزنند و به باشگاه استقلال رفتیم.آنها اعلام کردند ما در موسسه کوثر پول داریم و آن را به شما پرداخت می کنیم. مجددا دو روز پیش نزد آقای افتخاری رفتم که او گفت بلافاصله وقتی پول برسد مبلغ چک شما را پرداخت می کنیم.ولی ما به اینها اکتفا نکردیم چون ما در تبریز از یک مجموعه حقوقی قوی سود می بریم چک را در اختیار آنها قرار دادیم تا آنها اقدامات لام را در خصوص آقای شیرازی انجام بدهند.

درباره ی back120

همچنین ببینید

بهترین خبر برای زیدان در آستانه دیدار با PSG + نفت تهران و پیکان، امتیازات را تقسیم کردند – پی جی آی فروم

ورزش سه: بسیاری معتقدند یکی از دلایل افت عجیب کهکشانی ها نسبت به فصل قبل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *