سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / شایعه تکراری؛ لاتزیو، سردار آزمون را می‌خواهد – پی جی آی فروم

شایعه تکراری؛ لاتزیو، سردار آزمون را می‌خواهد – پی جی آی فروم

خبرآنلاین: در تابستان گذشته موضوعی مطرح شد که همه فکر کردند سردار در انتقالی بزرگ راهی لاتزیو تیم مطرح و با سابقه ایتالیایی می شود اما این انتفاق هرگز رخ نداد

در حال حاضر و بعد از گذشتن چند ماه از نقل و انتقالات تابستانی بار دیگر یک رسانه ایتالیایی اعلام کرده که لاتزیو دست بردار نیست و هر طور شده می خواهد تا سردار را در پنجره نقل و انتقالات زمستانی جذب کند.

چند سالی است که رسانه ها می گویند که تیم های بزرگ اروپایی خواهان سردار آزمون هستند.اما این شایعات از بعد از جام ملت های آسیا در سال ۲۰۱۵ آغاز شد، زمانی که سردار در ترکیب ایران می درخشید و در این رقابت ها خوب گلزنی می کرد. پس از این درخشش ها و در اواسط جام ملت های آسیا بود که بعضی رسانه ها خبر از پیشنهادهای بارسلونا ،میلان و آرسنال و… برای به خدمت گیری سردار آزمون دادند.اما این اتفاق که سردار به یکی از این تیم های بزرگ برود رخ نداد.

خبرآنلاین: در تابستان گذشته موضوعی مطرح شد که همه فکر کردند سردار در انتقالی بزرگ راهی لاتزیو تیم مطرح و با سابقه ایتالیایی می شود اما این انتفاق هرگز رخ نداد.

با توجه به شایعات زیادی که درباره انتقال سردار آزمون به تیم های بزرگ مطرح شده، حالا نباید انتظار داشت که کسی شایعه جدید انتقال او به لاتزیو را جدی بگیرد.

در تابستان گذشته بود که شایعه ای مبنی بر اینکه تیم لاتزیو ایتالیا می خواهد برای به خدمت گیری آزمون اقدام کند مطرح شد. این شایعه تا حدی پیش رفت که بعضی از رسانه های ایتالیایی به آن پرداختند و نوشتند که تیم لاتزیو حاضر است برای آزمون تا ۱۸ میلیون یورو هزینه کند.اما باز هم این اتفاق میسر نشد و خود آزمون هم اعلام کرد که به هیچ وجه پیشنهادی از لاتزیو نداشته و قصد ماندن در لیگ روسیه را دارد.

پس از چند سال دوباره سردار آزمون در فصل گذشته توانست در ترکیب تیم روستوف روسیه بدرخشد و توجه همگان را به خود جلب کند. او حتی در لیگ قهرمانان اروپا جلوی تیم هایی بزرگ مانند اتلتیکو مادرید و بایرن مونیخ توانست گلزنی کند.

بعد از اینکه هیچکدام از انتقالات بزرگی که صحبتش بود رخ نداد حالا دوباره سرو کله تیم های بزرگ برای به خدمت گیری این مهاجم ۲۲ ساله ایرانی پیدا شده است.

درباره ی back120

همچنین ببینید

بهترین خبر برای زیدان در آستانه دیدار با PSG + نفت تهران و پیکان، امتیازات را تقسیم کردند – پی جی آی فروم

ورزش سه: بسیاری معتقدند یکی از دلایل افت عجیب کهکشانی ها نسبت به فصل قبل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *