سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / سهام بازار‌های اروپایی سقوط کرد + فرد اسیدپاش با کلنگ به ماموران پلیس حمله کرد – پی جی آی فروم

سهام بازار‌های اروپایی سقوط کرد + فرد اسیدپاش با کلنگ به ماموران پلیس حمله کرد – پی جی آی فروم

خبرگزاری مهر به نقل از رویترز نوشت: ساعاتی پس از آنکه چین تعرفه‌های جدیدی را بر علیه کالاهای آمریکایی وضع کرد و نگرانی‌ها در مورد تقابل تجاری دو کشور را افزایش داد، بورس‌های اروپایی سقوط کردند
چند لحظه پس از این که چین اعلام کرد تعرفه جدید ۲۵ درصدی‌ای بر ۱۰۶ کالای آمریکایی وضع خواهد کرد، سهام شاخص اروپایی استاکس ۶۰۰ و سهام داکس آلمان که صادرکنندگان وزن سنگینی در آن دارند، به پایین‌ترین میزان معاملات امروز خود رسیدند و به ترتیب ۱ درصد و ۱.۴ درصد سقوط کردند.

سهام آمریکایی هم به شدت افت کردند. نزدک ۲.۱ درصد، اس‌اندپی ۱.۶ درصد و داوجونز، ۱.۸ درصد سقوط کردند.

خبرگزاری مهر به نقل از رویترز نوشت: ساعاتی پس از آنکه چین تعرفه‌های جدیدی را بر علیه کالاهای آمریکایی وضع کرد و نگرانی‌ها در مورد تقابل تجاری دو کشور را افزایش داد، بورس‌های اروپایی سقوط کردند.

——————-

خبرگزاری مهر: رییس کلانتری ۱۵۱ یافت آباد از حمله فرد اسیدپاش با کلنگ به ماموران پلیس خبر داد.

سرهنگ سید محمدرضا موسوی، رییس کلانتری ۱۵۱ یافت آباد درباره جزییات این خبر گفت: ساعت ۹ صبح روز گذشته ماموران کلانتری در جریان یک مورد اسیدپاشی در خیابان وثوقی قرار گرفتند
او ادامه داد: پس از حضور سریع، مشخص شد فردی ۳۸ ساله مورد اسید پاشی از ناحیه گردن و کمر قرار گرفته است. مصدوم در پی اختلاف مالی با اسیدپاش به درب منزل وی مراجعه کرده که پس از درگیری لفظی ناگهان مورد حمله قرار گرفت.

سرهنگ سید محمدرضا موسوی، رییس کلانتری ۱۵۱ یافت آباد درباره جزییات این خبر گفت: ساعت ۹ صبح روز گذشته ماموران کلانتری در جریان یک مورد اسیدپاشی در خیابان وثوقی قرار گرفتند.

خبرگزاری مهر: رییس کلانتری ۱۵۱ یافت آباد از حمله فرد اسیدپاش با کلنگ به ماموران پلیس خبر داد.

رییس کلانتری ۱۵۱ یافت‌آباد گفت: ماموران ساعتی بعد برای دستگیری وی مراجعه کردند که وی پس از مشاهده ماموران با کلنگ به آنان حمله کرده ولی در یک اقدام سریع دستگیر شد.

درباره ی back120

همچنین ببینید

علیرضا حیدری؛ پهلوانی روی پرده – پی جی آی فروم

هفته نامه همشهری شش و هفت – علی اصغر کشانی، علیرضا تقوی: علیرضا حیدری کشتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *