سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / رحمتی يا احمدی در سپاهان – پی جی آی فروم

رحمتی يا احمدی در سپاهان – پی جی آی فروم

سایت روزنامه گل: با توجه به عملکرد فاجعه بار «لی اولیویرا» گلر برزیلی سپاهان، این روزها گمانه زنی در مورد تمایل سپاهان به خرید یک گلر در نیم فصل افزایش یافته است

باید دید در نهایت کدامیک از این گلرها موفق به جلب نظر کرانچار و البته دریافت رضایتنامه می شوند تا چهارچوب دروازه زردهای اصفهانی از خطر بزرگی به نام اولیویرا نجات یابد. در روزهای آینده در مورد سایر گزینه هایی که شانس حضور در چهارچوب دروازه سپاهان در نیم فصل دارند خواهیم نوشت.

این روزها صحبت‌های زیادی در زمینه فهرست خروجی استقلالی‌ها می‌شود و عجیب آن است که نام کاپیتان اول این تیم هم لا به لای اسامی دیده می‌شود، اتفاقی که به زعم فوتبالی‌ها امری بعید و دور از تصور است اما با حضور «وینفرد شفر» نمی‌توان چندان این مسئله را بعید دانست. چند روز پیش در گزارشی اعلام کردیم که رحمتی از زمان ترک سپاهان و حضور در استقلال در دو مقطع خواستار حضور مجدد در اصفهان و پوشیدن پیراهن سپاهان شد و توضیح دادیم که بنا به دلایلی این خواسته او محقق نشد. حالا دوباره ارتباطی بین او و برخی مسئولان سپاهان برقرار شده است و او به شدت می خواهد که به یک تیم سرشناس برگردد تا دوباره خود را ثابت کند. باید دید نظر نهایی «زلاتکوکرانچار» در مورد سید چیست.

 یکی از گزینه هایی که این روزها شایعه در مورد حضور او در اصفهان زیاد شده سید مهدی رحمتی گلر استقلال تهران است. در این روزها زیاد در مورد او در رسانه ها و کانال های تلگرامی شایعه ساخته و پرداخته می شود. شاید بدبین‌ترین هوادار استقلال هم نمی‌توانست سرنوشت این فصل رحمتی را پیش‌بینی کند. کاپیتان استقلال مجبور است برای اینکه سوژه خبرنگاران و رسانه‌ها نشود با شالی اکثر صورت خود را بپوشاند تا فردای بازی مجبور نشود رسانه‌ها را ورق بزند و صورت خود را به‌عنوان سوژه یک آنها در صفحه ببیند. لبخند زدن رحمتی در بازی با پارس جنوبی او را از ترکیب استقلال دور کرد و باعث اخراج موقت او شد اما کاپیتان استقلال حاضر نیست با این بهانه کنار برود.

سایت روزنامه گل: با توجه به عملکرد فاجعه بار «لی اولیویرا» گلر برزیلی سپاهان، این روزها گمانه زنی در مورد تمایل سپاهان به خرید یک گلر در نیم فصل افزایش یافته است.

گزینه دیگری که هم سپاهانی ها نیم نگاهی به او دارند و هم خود او خیلی تمایل به بازگشت به سپاهان دارد، رحمان احمدی گلر فعلی پیکان تهران است. وی که در چند بازی اخیر نیمکت نشین گلر جوان خودروسازان شده همیشه در مصاحبه های خود ارادت ویژه اش به سپاهان را اعلام می کند و به شدت دوست دارد که دوباره زردپوش شود و حتی درخواست خود به مسئولان پیکان برای جدایی در نیم فصل را نیز اعلام کرده است.

مهدی رحمتی برگشت و حالا در کنار سایر نیمکت نشین‌های استقلال فقط نظاره‌گر بازی است. مرد آلمانی هم حسین حسینی را به او ترجیح می‌دهد اما این پایان ماجرای آقای کاپیتان نیست و بعد از کنار گذاشتن «درموت» از کادرفنی استقلال، دوباره پای او وسط می‌آید. پست‌های جنجالی مربی ایرلندی نشان می‌دهد که اختلافاتی با رحمتی داشته است. وقتی حرف‌های درموت را کنار حرف‌های مربیان قبلی استقلال می‌گذاری تازه متوجه می‌شوی که همه آنها از یک جنس است. کاپیتان استقلال این روزها حال خوشی ندارد. مرد اول میدان استقلال جایگاهش را از دست داده و اینطور که از شواهد پیداست یکی از گزینه‌هایی است که نیم فصل با او خداحافظی می‌کنند. البته رحمتی در مصاحبه‌ای اعلام کرده است که یکسال دیگر با استقلال قرارداد دارد و از این تیم نمی‌رود اما اگر شرایطی مشابه مجتبی جباری برای او در تیم فراهم شود از دست او کاری بر نمی‌آید. نکته اینجاست که از همین حالا تیم‌های جدیدی را برای او ردیف کرد‌ه‌اند اما گزینه‌های احتمالی هم حضور رحمتی را در تیمشان رد کردند. یکی از این گزینه‌ها سایپا بود که علی دایی اعلام کرد قصد جذب رحمتی را ندارد. فقط سپاهان تا حالا در مورد او تکذیبیه ای را منتشر نکرده است.

درباره ی back120

همچنین ببینید

فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دولت – پی جی آی فروم

خبرگزاری ایسنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از ۲۰۷ هزار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *