سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / دستمزد داوران در جام جهانی روسیه + جیک جیلنهال، بازیگر و تهیه کننده یک تریلر شد – پی جی آی فروم

دستمزد داوران در جام جهانی روسیه + جیک جیلنهال، بازیگر و تهیه کننده یک تریلر شد – پی جی آی فروم

خبرگزاری فارس: جام جهانی روسیه خرداد ماه استارت خواهد خورد و بر اساس خبر روزنامه اکیپ فرانسه دستمزد داوران برای قضاوت در بازی های مراحل مختلف مشخص شد
فیفا به داوران سطح اول خود مثل فلیکس بریچ، جونیت چاکر و پیتانا برای حضور در تورنمنت مبلغ ۵۷ هزار و پانصد یورو خواهد پرداخت.

داور های کمک هم به ازای حضور در تورنمنت جام جهانی ۲۰ هزار یورو و حق الزحمه شرکت در هر بازی هزار و ششصد یورو دریافت خواهند کرد.

گفتنی است در جام جهانی ۲۰۱۴، ۴۰ هزار و در جام جهانی ۲۰۱۰، ۲۸ هزار و پانصد یورو بابت حضور در تورنمنت برای داوران در نظر گرفته شده بود.

خبرگزاری فارس: جام جهانی روسیه خرداد ماه استارت خواهد خورد و بر اساس خبر روزنامه اکیپ فرانسه دستمزد داوران برای قضاوت در بازی های مراحل مختلف مشخص شد.

البته کمیته برگزاری جام جهانی در ازای قضاوت هر بازی ۲۵۰۰ یورو برای داور وسط در نظر گرفته است.

——————-

خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی نوشت: جیک جیلنهال فیلم «به وین خوش آمدید» را بر مبنای رمانی از کوین ویگنال با عنوان «مردن در وین» تهیه می‌کند
با بازی در فیلم «کوهستان بروک‌بک» جیلنهال نامزدی اسکار نقش مکمل را کسب کرد. وی نخستین تجربه تولید را با تریلر «خزنده شب» در سال ۲۰۱۴ کسب کرد.

ویگنال نویسنده‌ای بریتانیایی است که رمان‌هایی چون «مردم می‌میرند»، «در میان مرگ» و «کنراد هرست کیست؟» را نوشته است. پیشتر با اقتباس از رمان «برای سگ‌ها» نوشته او فیلم «دعای شکاری» در سال ۲۰۱۷ ساخته شد.

کمپانی فوکوس امتیاز ساخت فیلمی بر مبنای این رمان را خرید.

جیک جیلنهال، بازیگر و تهیه کننده یک تریلر شد

جیلنهال با کمپانی «ناین استوریز» این فیلم را می‌سازد و این ادامه همکاری‌ای است که منجر به ساخت درام «قوی تر» درباره بمب گذاری در ماراتون بوستون شد. درام خانوادگی «حیات وحش» نیز که در جشنواره ساندنس اکران شد و در آن جیلنهال و کری مولیگان بازی کرده بودند، حاصل همین همکاری بود.

خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی نوشت: جیک جیلنهال فیلم «به وین خوش آمدید» را بر مبنای رمانی از کوین ویگنال با عنوان «مردن در وین» تهیه می‌کند. این رمان قرار است تابستان امسال وارد بازار شود.

در این فیلم جیلنهال تصویرگر یک فرد وینی می‌شود که قراردادی برای تعقیب کردن یک دانشمند چینی می‌بندد و بعد به این نتیجه می‌رسد که ممکن است سیا بخواهد او را بکشد.

درباره ی back120

همچنین ببینید

علیرضا حیدری؛ پهلوانی روی پرده – پی جی آی فروم

هفته نامه همشهری شش و هفت – علی اصغر کشانی، علیرضا تقوی: علیرضا حیدری کشتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *