سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / خبر خوش مورینیو در مورد زلاتان و پوگبا + واکنش مارسلو به هو شدن بنزما در برنابئو – پی جی آی فروم

خبر خوش مورینیو در مورد زلاتان و پوگبا + واکنش مارسلو به هو شدن بنزما در برنابئو – پی جی آی فروم

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد در مورد خیل فراوان مصدوم های تیمش صحبت کرد.

گرچه مورینیو در هفته های گذشته تاکید داشته که علاقه ای به صحبت در مورد بازیکنان مصدومش ندارد اما به هر حال نبود این بازیکن در ایجاد فاصله ۸ امتیازی با صدر بی تاثیر نبوده است
ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد در مورد خیل فراوان مصدوم های تیمش صحبت کرد.

تعطیلات بازی های ملی بدان معناست که گروهی از بازیکنان از لندن راهی کشورشان خواهند شد و ناپدید می شوند اما ما برخی بازیکنان مانند هررا و اسمالینگ را اینجا داریم که به تیم ملی دعوت نشده اند و بعد از این تعداد بازی لایق یک هفته استراحت هستند.

مورینیو گفت: “ما گروهی از بازیکنان مصدوم داریم که من امیدوارم در اسرع وقت بهبود پیدا کنند. آنها باید هر روز تلاش کنند اما مصدومان یونایتد در حال حاضر در شرایط خوبی قرار دارند.

بازیکنانی چون زلاتان، پوگبا، روخو و فلینی در شرایط خوبی قرار دارند و من معتقدم در مقطع کریسمس و بعد از آن با قدرت به ترکیب باز خواهند گشت.

گرچه مورینیو در هفته های گذشته تاکید داشته که علاقه ای به صحبت در مورد بازیکنان مصدومش ندارد اما به هر حال نبود این بازیکن در ایجاد فاصله ۸ امتیازی با صدر بی تاثیر نبوده است.

خبر خوش مورینیو در مورد زلاتان و پوگبا

——————-

ورزش سه: مارسلو، مدافع برزیلی رئال مادرید در خصوص رفتار هواداران با بنزما و رونالدو صحبت کرد.

 رونالدو و بنزما دیشب نیز در گلزنی برابر لاس پالماس ناکام بودند و با توجه به اینکه آنها هر کدام تنها یک گل در لالیگای فصل جاری زده اند مورد واکنش هواداران قرار گفتند اما مارسلو معتقد است آنها در خدمت تیم بازی کرده اند

مارسلو گفت: “من نمی خواهم در مورد این بی عدالتی انجام شده در حق بنزما صحبت کنم زیرا در برنابئو خیلی ها هو شده اند.

اگر هواداران برای شما سوت زدند شما باید شرایط را بهبود بخشید. بازی کردن در این شرایط دشواتر است اما شما باید مانند بنزما با اتفاقات مواجه شده و به سختی تمرین کنید اما هو شدن نیز بخشی از فوتبال است و قرار نیست همه چیز فوق العاده پیش برود.

رونالدو و بنزما برای اهداف تیم تلاش کردند و من دیدم که نمایش خوبی ارائه دادند اما گرچه آنها خودشان نیز واقعا عصبانی هستند زیرا موفق به گلزنی نشده اند اما برای پیروزی رئال مادرید خوشحال هستند.”

ورزش سه: مارسلو، مدافع برزیلی رئال مادرید در خصوص رفتار هواداران با بنزما و رونالدو صحبت کرد.

 رونالدو و بنزما دیشب نیز در گلزنی برابر لاس پالماس ناکام بودند و با توجه به اینکه آنها هر کدام تنها یک گل در لالیگای فصل جاری زده اند مورد واکنش هواداران قرار گفتند اما مارسلو معتقد است آنها در خدمت تیم بازی کرده اند.

واکنش مارسلو به هو شدن بنزما در برنابئو

درباره ی back120

همچنین ببینید

سرباز فداکاری که جان ۵ نفر را در نوروز نجات داد – پی جی آی فروم

گفت و گوی روزنامه  «شهروند» با سرباز فداکاری که جان ٥ نفر از مسافران نوروزی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *