سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / حمایت ویری از بنزما + فرار اعضای خاندان سعودی از ترس «بن سلمان» – پی جی آی فروم

حمایت ویری از بنزما + فرار اعضای خاندان سعودی از ترس «بن سلمان» – پی جی آی فروم

ایسنا: به نقل از مدیاست، کریم بنزما با وجود آن که سال‌ها است در رئال بازی می‌کند اما اصلا بازیکن محبوبی نیست و همواره از سبک بازی او انتقاد می‌شود
ایسنا: به نقل از مدیاست، کریم بنزما با وجود آن که سال‌ها است در رئال بازی می‌کند اما اصلا بازیکن محبوبی نیست و همواره از سبک بازی او انتقاد می‌شود. در دیدار اخیر رئال مادرید برابر لاس پالماس، بنزما دو سه فرصت خوب را از دست داد و همین باعث شد که حاضران در ورزشگاه او را هو کنند. چند روز پیش گری لینکر اسطوره فوتبال انگلیس هم در یک برنامه زنده تلویزیونی به شدت از بنزما انتقاد کرد و حتی با زیدان وارد جنگ لفظی شد.
اما کریستین ویری مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا به حمایت از بنزما پرداخت و گفت: تعجب می‌کنم که چرا باید گری لینکر این‌گونه از بنزما انتقاد کند. آیا یک مهاجم اگر در دو بازی گلزنی نکرد باید او را بکشیم؟ چرا با بنزما این‌گونه برخورد می‌شود؟

او ادامه داد: بنزما یک گلزن خاص است. او از فضاهایی گلزنی می‌کند که کمتر مهاجمی توان آن را دارد. نباید فراموش کرد که بنزما در رئال تنها در نقش گلزن ظاهر نمی‌شود. او پاس گل می‌دهد و در فضا سازی برای دیگر بازیکنان نقش موثری دارد.

——————-
خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری «عربی ۲۱» نوشت: اطلاعات اولیه از برخی منابع در ریاض پایتخت سعودی حاکی از این است که این کشور شاهد موج مهاجرت و یا فرار دسته جمعی خانواده های تعداد زیادی از امیران و تاجرانی است که دستگیر شده و یا بیم دارند در روزهای آینده به سرنوشت امیران دستگیر شده دچار شوند
این در حالی است که شنبه شب کمتر از یک ساعت پس از تشکیل هیئت تحقیق در مورد فساد به ریاست محمد بن سلمان، موج بازداشت ها در عربستان کلید خورد وو در جریان آن ۱۱ امیر سعودی و پنج وزیر و بیش از ۳۰ تاجر بازداشت شدند.

در این میان گفته می شود امیر عبدالعزیز بن عبدالله بن عبدالعزیز چند روز پیش به دلیل بیماری شدید و درمان توانست موافقت ولیعهد را برای ترک کشور به دست آورد.

آمار موجود حاکی از این است که تعداد افراد خاندان حاکم سعودی بین ۲۰ تا ۳۰ هزار نفر است و تعداد زیادی از آنان بیم دارند هر لحظه دستگیر شوند به ویژه کسانی که از مخالفان به شمار می آیند یا در گذشته با محمد بن سلمان ولیعهد سعودی مخالفت و یا از او انتفاد کرده اند.

موافقت ولیعهد شرط خروج از کشور

خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری «عربی ۲۱» نوشت: اطلاعات اولیه از برخی منابع در ریاض پایتخت سعودی حاکی از این است که این کشور شاهد موج مهاجرت و یا فرار دسته جمعی خانواده های تعداد زیادی از امیران و تاجرانی است که دستگیر شده و یا بیم دارند در روزهای آینده به سرنوشت امیران دستگیر شده دچار شوند.
تعدادی از امیران سعودی موفق شدند این کشور را ترک کنند اما تعداد زیادی از آنان همچنان در عربستان مانده اند زیرا از چند ماه پیش هر امیر سعودی برای سفر به خارج از کشور نیازمند موافقت ولیعهد است، با این حال اطلاعات موجود حاکی از این است که تعداد زیادی از خانواده هایی که کشورشان را ترک کرده اند از امیران و یا تاجرانی هستند که اسم آنان در لیست ممنوعیت سفر قرار نداشته و یا برای سفر نیازمند موافقت ولیعهد نیستند.

درباره ی back120

همچنین ببینید

جریمه نقدی برای استقلال و پرسپولیس – پی جی آی فروم

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *