سرخط خبرها
خانه / سایر ورزش ها / حضور وزیر ورزش و مایلی‌کهن در اردوی پولاد مردان – پی جی آی فروم

حضور وزیر ورزش و مایلی‌کهن در اردوی پولاد مردان – پی جی آی فروم

خبرگزاری تسنیم: تمرین تیم ملی وزنه‌برداری امشب در حالی برگزار شد که مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در آن حضور داشت و از نزدیک به ملی‌پوشان صحبت کرد
خبرگزاری تسنیم: تمرین تیم ملی وزنه‌برداری امشب در حالی برگزار شد که مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در آن حضور داشت و از نزدیک به ملی‌پوشان صحبت کرد.

این دیدار در حالی صورت گرفت که محمد مایلی‌کهن، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال نیز به محل برگزاری اردو آمد.

سلطانی‌فر خطاب به وزنه‌برداران عنوان کرد: در خصوص پاداش‌ها و هدایا نیز باید بگویم که وزنه‌برداری را ویژه دیده‌ایم. شما طلای جهانی را بیاورید، ما هم همه چیز را درست می‌کنیم.

حضور وزیر ورزش و مایلی‌کهن در اردوی پولاد مردان

حضور وزیر ورزش و مایلی‌کهن در اردوی پولاد مردان

حضور وزیر ورزش و مایلی‌کهن در اردوی پولاد مردان

وی افزود: ما با جدیت در کنار کمیته المپیک هستیم و تعامل خوبی هم داریم. ما همه فدراسیون‌ها را برای رقابت‌های جهانی، بازی‌های آسیایی و المپیک ارزیابی می‌کنیم تا نتایج بهتری نسبت به دوره‌های قبل بگیریم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: مردم انتظار ویژه‌ای از وزنه‌برداری دارند؛ چرا که این رشته در المپیک‌های قبلی تواسنته مدال‌آور باشد. ما در حد توان، وزنه‌برداری را ویژه می‌بینیم و متناسب با برنامه‌هایی که این رشته دارد، کم و کاستی‌ها را جبران می‌کنیم.

سلطانی‌فر در جمع ملی‌پوشان اظهار داشت: این برای سومین بار است که به اردوی وزنه‌برداری می‌آیم. چند روز دیگر دوره حضورم در وزارت ورزش و جوانان یک ساله خواهد شد.

درباره ی back120

همچنین ببینید

مسابقه اتومبیل رانی کارپارک دریفت کشوری با معرفی برترین‌ها پایان یافت – پی جی آی فروم

  رییس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی البرز روز شنبه در گفت: وگو با ایرنا، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *