سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / حاشیه‌های تمرین امروز پرسپولیس + بازیکن مراکش: مقابل ایران حق اشتباه نداریم – پی جی آی فروم

حاشیه‌های تمرین امروز پرسپولیس + بازیکن مراکش: مقابل ایران حق اشتباه نداریم – پی جی آی فروم

 خبرگزاری فارس: حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس برای دومین روز متوالی صبح امروز در تمرین این تیم حاضر شد و با بازیکنان و مربیان دیدار کرد
گرشاسبی هم به دیدار این نماینده مجلس رفت و لحظاتی با او به صحبت مشغول شد.

 خبرگزاری فارس: حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس برای دومین روز متوالی صبح امروز در تمرین این تیم حاضر شد و با بازیکنان و مربیان دیدار کرد.

همچنین رحیم زارع سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شهرستان‌های آباده و خرم‌بید هم در تمرین امروز پرسپولیس حضور پیدا کرد.

*کلیه بازیکنان و مربیان با نماینده مردم آباده دیدار کردند و این نماینده مجلس برای تیم پرسپولیس در ادامه مسابقات آرزوی موفقیت کرد.

وی دقایقی با افشین پیروانی و برانکو به صحبت پرداخت و با کلیه بازیکنان دیدار کرد.

——————-

خبرگزاری فارس: تیم ملی الجزایر حریف بعدی ایران در دیدارهای تدارکاتی ۲ روز پیش در دیداری تدارکاتی مقابل تانزانیا صف آرایی کرد که با نتیجه ۴ بر یک این حریف نه چندان دشوارش را گلباران کرد

تیم ملی کشورمان شب گذشته در دومین دیدارش مقابل تونس قرار گرفت و با نتیجه یک بر صفر تن به شکست داد. بازی بعدی شاگردان کی روش سه شنبه این هفته مقابل الجزایر است.

خبرگزاری فارس: تیم ملی الجزایر حریف بعدی ایران در دیدارهای تدارکاتی ۲ روز پیش در دیداری تدارکاتی مقابل تانزانیا صف آرایی کرد که با نتیجه ۴ بر یک این حریف نه چندان دشوارش را گلباران کرد.

کارل مجانی، بازیکن الجزایر درباره بازی بعدیشان مقابل ایران گفت: ما در بازی با تانزانیا اشتباهات زیادی را مرتکب شدیم و به خیلی راحت گل خوردیم. ما حق اشتباه در بازی بعدیمان مقابل ایران را نداریم. این تیم به جام جهانی راه یافته است و این بازی خوبی برای ما خواهد بود.

درباره ی back120

همچنین ببینید

علیرضا حیدری؛ پهلوانی روی پرده – پی جی آی فروم

هفته نامه همشهری شش و هفت – علی اصغر کشانی، علیرضا تقوی: علیرضا حیدری کشتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *