سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / جن‌ گیر سارق طعمه‌ هایش را بیهوش کرد – پی جی آی فروم

جن‌ گیر سارق طعمه‌ هایش را بیهوش کرد – پی جی آی فروم

روزنامه شرق: فردی که با ادعای جن‌گیری و رمالی وارد خانه‌ای شده و با بیهوش‌کردن ساکنان آن دست به سرقت میلیونی زده بود، دستگیر شد
در ادامه خریدار اموال مسروقه نیز در منطقه نازی‌آباد شناسایی و قسمتی از طلاجات مسروقه کشف شد. سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با تأیید این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم، قرار قانونی از سوی دادیار پرونده صادر شد و تحقیقات تکمیلی از متهم در دستور کار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

دختر مال‌باخته که سارق به وسیله او و برای جن‌گیری و باطل‌کردن طلسم به خانه دعوت شده بود، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «اصغر هم‌کلاسی من در دانشگاه است. زمانی‌که در جریان مشکلات خانوادگی ما قرار گرفت، اصرار بر این داشت که من جن بدی دارم و به همین علت زندگی ما خراب شده است. ابتدا گفتم این داستان‌ها را قبول ندارم اما او اصرار بر این داشت که اجازه دهم تا کارش را که جن‌گیری و باطل‌کردن طلسم است، انجام دهد.نهایتا با اصرار اصغر قبول کردیم تا او به منزل ما بیاید».

آن زمان متوجه شدیم که پدرم پس از تماس مکرر با من و مادرم، نگران ما شده و پس از مراجعت به خانه ما دو نفر را با حالت بیهوش پیدا کرده و بلافاصله هر دو نفرمان را با کمک اورژانش به بیمارستان منتقل کرده است».با شناسایی اصغر (٣٧ساله) محل سکونت او در منطقه یافت‌آباد شناسایی و او دستگیر شد. متهم پس از انتقال به پایگاه دوم پلیس آگاهی به سرقت طلاجات اعتراف و عنوان کرد آنها را به قیمت سه میلیون تومان فروخته است.

روزنامه شرق: فردی که با ادعای جن‌گیری و رمالی وارد خانه‌ای شده و با بیهوش‌کردن ساکنان آن دست به سرقت میلیونی زده بود، دستگیر شد. 

دختر مال‌باخته در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «زمانی‌که اصغر به خانه ما آمد، برای باطل‌کردن طلسم درخواست کرد طلا و جواهرات داخل خانه را به او بدهیم. او طلا و جواهرات را داخل ظرف آبی قرار داد. بعد از انجام کارهای رمالی، ایشان ظرف آب طلا را به من و مادرم داد و گفت باید این آب را بنوشیم. به‌محض نوشیدن آب، من و مادرم بیهوش شدیم تا اینکه پس از گذشت چهار یا پنج روز در بیمارستان به هوش آمدیم.

سرقت از خانه‌ای در ستارخان نخستین روز ماه جاری از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ١١٠ به مأموران اعلام شد. مال‌باخته توضیح داد همسر و دخترش برای باطل‌کردن طلسم و جادو، شخصی به‌نام «اصغر. م» را به خانه‌شان دعوت کردند و این شخص با دادن نوشیدنی مسموم آنها را بیهوش و در ادامه ٢٠ میلیون تومان طلا و جواهرات را سرقت کرد.

درباره ی back120

همچنین ببینید

جریمه نقدی برای استقلال و پرسپولیس – پی جی آی فروم

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *