سرخط خبرها
خانه / فوتبال / تیام، محبوب هواداران استقلال + تشویق علی کریمی از سوی هواداران استقلال – پی جی آی فروم

تیام، محبوب هواداران استقلال + تشویق علی کریمی از سوی هواداران استقلال – پی جی آی فروم

ورزش سه: هواداران استقلال در دیدار با سپیدرود برای تیام روز فوق العاده ای را رقم زدند. حاضران در ورزشگاه از اولین دقایق حضور این بازیکن در آزادی او را به شدت تشویق کردند تا مشخص شود که بعد از مدت ها انتظار برای حضور یک بازیکن جدید، تصمیم دارند تا روزهای خوبی را برای او روی سکوها رقم بزنند
عکس از امیرحسین خیرخواه

ورزش سه: هواداران استقلال در دیدار با سپیدرود برای تیام روز فوق العاده ای را رقم زدند. حاضران در ورزشگاه از اولین دقایق حضور این بازیکن در آزادی او را به شدت تشویق کردند تا مشخص شود که بعد از مدت ها انتظار برای حضور یک بازیکن جدید، تصمیم دارند تا روزهای خوبی را برای او روی سکوها رقم بزنند.

علی قربانی از هفته های آینده کار سختی برای رقابت با این بازیکن تازه وارد دارد و شاید این تعویض طی هفته های آینده بر عکس صورت بگیرد.

تیام، محبوب هواداران استقلال

هواداران با شروع نیمه دوم بارها تیام را تشویق کردند تا در نهایت شفر این بازیکن را دقیقه ۸۰ وارد زمین مسابقه کرد. تیام که برای حضور در نوک پیکان تهاجمی استقلال به این تیم پیوسته بود با تشویق تمامی حاضران در ورزشگاه آزادی جانشین قربانی در زمین مسابقه شد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال استقلال در هفته بیست‌‌و‌سوم لیگ برتر امروز (پنج شنبه) موفق شد با سه گل از سد سپیدرود رشت بگذرد
خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال استقلال در هفته بیست‌‌و‌سوم لیگ برتر امروز (پنج شنبه) موفق شد با سه گل از سد سپیدرود رشت بگذرد.

* هواداران استقلال نیز در پایان مسابقه به تشویق علی کریمی پرداختند که این سرمربی هم به سمت آن‌ها رفت و بابت تشویق‌شان تشکر کرد.

* هواداران سپیدرود به شدت علی کریمی را مورد تشویق قرار دادند.

* علی کریمی در پایان مسابقه به بازیکنان خود گفت تا به سمت هواداران سپیدرود بروند و از آن‌ها بابت حضورشان در ورزشگاه تشکر کنند.

* علی کریمی سرمربی سپیدرود هم به سمت نیمکت تیم استقلال رفت و با سرمربی و کادرفنی این تیم خوش‌و‌بش کرد.

* در پایان این دیدار تماشاگران استقلال به تشویق ایسلندی پرداختند.

درباره ی back120

همچنین ببینید

اتفاق ویژه برای مسلمان در بازی با سپاهان! + انتقال شیخ قاسم به بخش مراقبت‌های ویژه – پی جی آی فروم

ورزش سه: برانکو ایوانکوویچ در دیدار با سپاهان برای پست هافبک راست از فرشاد احمدزاده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *