سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / برتری دو گله ایران برابر الجزایر در نیمه نخست – پی جی آی فروم

برتری دو گله ایران برابر الجزایر در نیمه نخست – پی جی آی فروم

خبرگزاری ایسنا: نیمه نخست دیدار ایران و الجزایر با برتری دو بر صفر ایران به پایان رسید.

 تیم ملی فوتبال ایران در جریان دیداری دوستانه از ساعت ٢٠:٣٠ در ورزشگاه مرکورآره‌نا شهر گراتس اتریش به مصاف الجزایر رفت که این دیدار در نیمه نخست با برتری دو بر صفر قرمز پوشان ایران به پایان رسید

دقیقه ٣٨: بازهم بونجاح درون محوطه جریمه ایران صاحب توپ شد و درحالی که قصد داشت با یک پاس هم تیمی خود را صاحب توپ کند بیرانوند ارتباط را قطع کرد.

دقیقه ١٢: پشت محوطه جریمه الجزایر جهانبخش صاحب توپ شد و با یک ضربه زیبا دروازه حریف را قرار داد اما شوت او با برخورد به مدافعان الجزایر به کرنر رفت.

دقیقه ۶: شاگردان کی‌روش صاحب یک ضربه کرنر شدند و در ادامه حاج‌صفی با استفاده از این فرصت توپ را روی دروازه ارسال کرد و در ادامه ضربه سر خانزاده راهی به دروازه پیدا نکرد.

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند، وریا غفوری، پژمان منتظری، محمدرضا خانزاده، سعید آقایی، سعید عزت اللهی، کریم انصاری فرد، احسان حاج صفی، علیرضا جهانبخش، سردار آزمون و مهدی طارمی(۴٠ وحید امیری)

برای ایران در نیمه نخست این دیدار سردار آزمون در دقیقه ١١ و مهدی طارمی در دقیقه ١٨ گلزنی کردند.

خبرگزاری ایسنا: نیمه نخست دیدار ایران و الجزایر با برتری دو بر صفر ایران به پایان رسید.

دقیقه ١٨: احسان حاج‌صفی با حرکتی زیبا پشت محوطه جریمه الجزایر مهدی طارمی را صاحب توپ کرد و این بازیکن نیز با دیریبل دروازه‌بان حریف توپ را وارد دروازه کرد.

نیمه نخست

دقیقه ١١: باز هم جانبخش حرکتی را از سمت راست آغاز کرد و با ارسال توپ روی دروازه فرصت بسیار خوبی برای سردار آزمون ایجاد و این بازیکن هم با یک ضربه سر دروازه الجزایر را باز کرد .

دقیقه ٣٢: ارسال جهانبخش به درون محوطه جریمه الجزایر برای سردار آزمون به چرخش و ضربه پای راست این بازیکن همراه بود اما شوت آزمون را دروازه‌بان حریف مهار کرد.

دقیقه ١٩: روی یک اشتباه هلال سودانی با علیرضا بیرانوند تک به تک شد اما عملکرد خوب دروازه‌بان ایران اجازه نداد سفیدپوشان الجزایر به گل برسند.

دقیقه ٩: پس خوب جهانبخش پشت محوطه جریمه الجزایر به سردار آزمون رسید و در ادامه او طارمی را صاحب توپ کرد اما این بازیکن نتوانست از این فرصت به خوبی استفاده کند و پاس او که برای انصاری فرد ارسال شد، به بیرون رفت.

ترکیب الجزایر: فوزی شاوشی ، زین‌ الدین فرحات، عیسی ماندی، فاروق شافعی ، رامی بن سبعینی ، کارل مجانی، سلیم بوخنشوش و سفیان هانی ، ریاض محرز، العربی هلال سودانی و بغداد بونجاح.

دقیقه ٣۶: حرکت خوب سفید پوشان الجزایر از سمت راست فرصت خوبی را برای بغداد بونجاح ایجاد کرد اما ضربه سر او با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه ١٣: باز هم ارسال کرنر روی دروازه الجزایر فرصت خوبی برای قرمز پوشان ایران ایجاد کرد اما ضربه سر خانزاده از بالای دروازه به بیرون رفت.

 تیم ملی فوتبال ایران در جریان دیداری دوستانه از ساعت ٢٠:٣٠ در ورزشگاه مرکورآره‌نا شهر گراتس اتریش به مصاف الجزایر رفت که این دیدار در نیمه نخست با برتری دو بر صفر قرمز پوشان ایران به پایان رسید.

درباره ی back120

همچنین ببینید

علیرضا حیدری؛ پهلوانی روی پرده – پی جی آی فروم

هفته نامه همشهری شش و هفت – علی اصغر کشانی، علیرضا تقوی: علیرضا حیدری کشتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *