سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / آینده پرسپولیس؛ پایان تلخِ یک داستان شیرین – پی جی آی فروم

آینده پرسپولیس؛ پایان تلخِ یک داستان شیرین – پی جی آی فروم

وبسایت نود: طاهری یکی از باثبات‌ترین مدیران پرسپولیس بوده است. ۲۸ ماه حضور شاید در تیم‌های اروپایی عددی متوسط باشد اما در مدل مدیریتی ایرانی یک رکورد محسوب می‌شود
وبسایت نود: طاهری یکی از باثبات‌ترین مدیران پرسپولیس بوده است. ۲۸ ماه حضور شاید در تیم‌های اروپایی عددی متوسط باشد اما در مدل مدیریتی ایرانی یک رکورد محسوب می‌شود. رکوردی که طاهری به آن رسید و کارنامه پرافتخاری را هم ثبت کرد.

پیش از این شاید از رویانیان به عنوان بدترین مدیری که پرسپولیس را ترک کرد یاد می‌‌شد. مدیری که برخلاف طاهری حتی در زمان حضورش هم روزهای درخشانی نداشت و با بدهی میلیاردی، آینده این تیم را هم تیره کرد. طاهری حالا اگر در این شرایط پرسپولیس را رها کند حتی از رویانیان هم جلوتر خواهد بود. اگر مدیرعامل سابق قرمزها در این شرایط از پرسپولیس برود علاوه بر بدهی‌های میلیاردی، تیمی بدون سرمربی در پایان فصل و بدون چند بازیکن کلیدی و محروم از دو پنجره فصل نقل و انتقالات را به حال خود رها کرده و رفته است. همچنین مشکلات ریشه‌ای با اسپانسر و شکایت اسپانسر قبلی که بی‌شک کسی به جز طاهری و اطرافیانش نمی‌تواند این پرونده را حل کرده و بدهی‌های کلان را از اسپانسر بگیرد.

البته رفتن طاهری در این وضعیت فقط به مشکلات گفته شده ختم نمی‌شود. بعد از طاهری باید راه‌حلی برای این مشکلات اندیشیده شود. بعید است که مدیر عادی نمی‌تواند برای این حجم از مشکلات راه حلی پیدا کند مگر این که یا نفوذ زیادی داشته باشد یا جیب شخصی پرپول. همین مساله افرادی سودجو را که مدتهاست به دنبال دری برای ورود به این باشگاه هستند به پرسپولیس نزدیک‌تر از همیشه می‌کند. افرادی که شاید برای مسکن موقت مشکلات تیم گزینه خوبی به نظر برسند اما حضور آنها به منزله زدن چوب حراج به پرطرفدارترین تیم ایران خواهد بود.  

 در زمان طاهری، پرسپولیس یکی از بهترین دوران تاریخ باشگاه را تجربه کرد و افتخارات زیادی را بدست آورد. افتخاراتی که به کارنامه مدیریتی او با وجود نقاط ضعفی که داشت نمره قبولی می‌دهد. این نمره قبولی اما در صورت قبول استعفای طاهری تغییر ماهیت خواهد داد. مثل دانش‌آموزی که تمام سال تحصیلی را با موفقیت و تلاش گذرانده باشد اما در امتحان نهایی برگه را سفید بدهد. طاهری هم می‌تواند در صورت جدایی از پرسپولیس در بهترین دوره مدیریتی باشگاه پرسپولیس بدترین پایان را در این باشگاه داشته باشد.

درباره ی back120

همچنین ببینید

بهترین خبر برای زیدان در آستانه دیدار با PSG + نفت تهران و پیکان، امتیازات را تقسیم کردند – پی جی آی فروم

ورزش سه: بسیاری معتقدند یکی از دلایل افت عجیب کهکشانی ها نسبت به فصل قبل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *